Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vilnis Veļķeris: “Sports – tie esam mēs paši.”

Orientēšanās kluba “Alūksne/Ape” vadītāja, Alūksnes novada pašvaldības Kultūras un sporta nodaļas sporta darba organizatora alūksnieša Viļņa Veļķera vārds novada sporta pasaulē ir zināms tikpat ilgi, cik viens otrs sporta veids mūspusē, īpaši akcentējot viņa ieguldījumu orientēšanās sportā. Par nesavtīgo mūža ieguldījumu šī sporta veida attīstībā un popularizēšanā ne tikai novada, bet arī Latvijas mērogā aizvadītajos svētkos viņš apbalvots ar Valsts augstāko apbalvojumu – Atzinības krustu.

Vilni Veļķeri ar augsto apbalvojumu klātienē bija iespēja sveikt arī redakcijas kolektīvam, jo viņš ilgus gadus paralēli sporta organizatora darbam savu vadīto nozari popularizējis arī preses slejās gan kā reportieris, gan kā sporta žurnālista “labā roka”.


Vietējās ziņas