Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidzemes šosejas Sēnītes posmā šonedēļ notiks asfaltēšanas darbi

Vidzemes šosejas (A2) Sēnītes posmā šonedēļ notiks asfaltēšanas darbi, tāpēc autobraucējiem jārēķinās ar jauniem satiksmes ierobežojumiem un papildu laiku ceļam,  informē VAS "Latvijas valsts ceļi" Komunikācijas daļa.

Šosejas posmā pie Vangažiem Rīgas virzienā satiksme tiek organizēta pa vienu joslu ar ātruma ierobežojumu 30 kilometri stundā, bet citur remontposmā ātruma ierobežojums ir 70 kilometri stundā. 

Asfaltbetona ieklāšanas laikā būs slēgta brauktuve Rīgas virzienā pie Vangažiem un satiksme tiks novirzīta pa Siguldas virziena brauktuvi. 

Lai nokļūtu Valmierā, braucot no Rīgas, jāizmanto nogriešanās vieta Valmieras virzienā pirms rotācijas apļa. 

Uz Valmieras šosejas (A3) uz Sēnītes mezgla pārvada satiksmi regulē luksofori, bet ātruma ierobežojums ir 30 kilometri stundā. 

Savukārt uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu ir slēgta brauktuve virzienā no Jelgavas uz Rīgu. Satiksme abos virzienos tiek organizēta pa otru brauktuvi pa vienai joslai katrā virzienā, daudzviet liegti kreisie pagriezieni. Ātruma ierobežojums posmā ir 70 kilometri stundā. Remontposma izbraukšanai nepieciešama vismaz pusstunda. 

Uz Jūrmalas šosejas (A10) satiksmei ir slēgta nobrauktuve no Rīgas apvedceļa (A5) virzienā uz Jūrmalu un nobrauktuve uz Jūrmalas šosejas virzienā no Rīgas uz Babīti/Imantu. Babītes iedzīvotājiem izbraukšanai un iebraukšanai Babītē jāizmanto Rožu iela, uz Jūrmalas šosejas un Rīgas apvedceļa izveidotas apgriešanās vietas. Ātruma ierobežojums remontdarbu posmā ir 70 kilometri stundā.

Uz Liepājas šosejas (A9) Saldus pilsētas teritorijā divos posmos satiksmi regulē luksofori, kā arī ir noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 kilometri stundā. 

Savukārt uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers-Saulkalne) pārvada pār Daugavpils šoseju (A6) satiksme tiek organizēta pa vienu joslu ar priekšrocības zīmēm. Ātruma ierobežojums posmā ir 50 kilometri stundā. 

Uz autoceļa Ventspils-Kuldīga-Saldus (P108) no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām ir vairāk nekā 20 kilometru garš remontposms un seši ar luksoforiem regulēti posmi. Ātruma ierobežojums remontposmā ir 70 un 50 kilometri stundā, kā arī jārēķinās ar to, ka šī posma izbraukšanai nepieciešama stunda.

Savukārt uz autoceļa Inciems-Sigulda-Ķegums (P8) posmā no dzelzceļa pārbrauktuves Siguldā līdz Jūdažiem ir viens luksoforu posms, kā arī ir ātruma ierobežojumi - 70, 50 un 30 kilometri stundā.

Uz autoceļa Inčukalns-Ropaži-Ikšķile (P10) posmā no Tīnūžiem līdz Ikšķilei ir trīs luksoforu posmi, kā arī ātruma ierobežojumi 70 un 50 kilometri stundā. Šajā autoceļa posmā jārēķinās ar papildus pusstundu ceļā.

Tāpat remontdarbi notiek uz autoceļa Cēsis-Vecpiebalga-Madona (P30) posmā no Vecpiebalgas līdz Inķēnkalnam, kur satiksmi piecos posmos regulē ar luksoforiem, bet ātruma ierobežojumi ir 70 un 50 kilometri stundā. Posma izbraukšanai nepieciešamas 40 minūtes.

Uz autoceļa Gulbene-Balvi-Viļaka (P35) atsākti darbi 10 kilometru garā posmā no Gulbenes Balvu virzienā. Attiecīgajā autoceļa posmā ir trīs luksoforu posmi, kā arī ātruma ierobežojumi 70 un 50 kilometri stundā. Remontposma izbraukšanai nepieciešamas 40 minūtes.

Savukārt uz autoceļa Gulbene-Balvi-Viļaka (P35) Viļakā divos posmos satiksme tiek regulēta ar priekšrocības zīmēm. Lai izbrauktu attiecīgo autoceļa posmu, nepieciešama

līdz pusstundai.

Uz autoceļa Pļaviņas-Madona-Gulbene (P37) posmā no Aiviekstes līdz Bērzaunei vienā posmā satiksme tiek regulēta ar priekšrocības zīmēm un ir viens luksoforu posms, kā arī ātruma ierobežojumi 70 un 50 kilometri stundā.

Savukārt uz autoceļa Jelgava-Tērvete-Lietuvas robeža (P95) posmā no Tērvetes līdz robežai ir viens luksoforu posms un ātruma ierobežojumi 70 un 50 kilometri stundā. Posma izbraukšanai nepieciešama pusstundu ceļā.

Uz autoceļa Pūri-Auce-Grīvaiši (P96) posmā no krustojuma ar autoceļu Jelgava-Dobele-Annenieki (P97) līdz krustojumam ar autoceļu Dobele-Krimūnas-Zaļenieki (V1098) ir pieci luksoforu posmi un ātruma ierobežojumi 70 un 50 kilometri stundā. Posms prasa 40 minūtes ceļā.

Arī autoceļa P101 visā garumā starp Liepājas un Ventspils šosejām ir atsākti remontdarbi. Satiksme divos posmos tiek regulēta ar luksoforiem, bet ātruma ierobežojums ir 50 kilometri stundā.

Tāpat remontdarbi notiek uz Daugavpils šosejas (A6) satiksmes pārvada pār Rēzeknes-Daugavpils dzelzceļu pie Križiem pie Daugavpils. Šajā posmā satiksme tiek organizēta pa vienu joslu ar luksoforiem. Ātruma ierobežojumi autoceļa posmā ir 70 un 50 kilometri stundā. 

Ierobežojumi ir arī uz Rēzeknes apvedceļa (A15) uz ceļa pārvada pār dzelzceļu. Šajā posmā satiksme tiek organizēta pa vienu joslu ar luksoforiem. Ātruma ierobežojums ir 50 kilometri stundā, taču betonēšanas darbu laikā - 10 kilometri stundā.

Tāpat remontdarbi notiek uz Ērgļu ceļa (P4) uz tilta pār Piķurgu pie Ulbrokas. Būvdarbu zonā noteikts ātruma ierobežojums 30 kilometri stundā. Ar laiku satiksme tiks organizēta līdzās esošajam tiltam pa pagaidu apbraucamo ceļu.

Uz autoceļa Smiltene-Velēna-Gulbene (P27) tilts pār Gauju Gulbenes novadā ir satiksmei slēgts, un satiksme ir novirzīta pa pagaidu tiltu ar luksoforiem pa vienu joslu. Ātruma ierobežojums posmā ir 30 kilometri stundā.

Remontdarbi turpinās arī uz autoceļa Līvāni - Preiļi (P63) tilta pār Feimanku pie Preiļiem. Satiksme pār tiltu tiek regulēta ar luksoforiem, bet ātruma ierobežojums ir 50 kilometri stundā. Nedēļas vidū plānots satiksmi novirzīt pa pagaidu tiltu.

Uz autoceļa Madona-Varakļāni (P84) tiek remontēts tilts pār Kuju Madonas novadā. Satiksme tiek organizēta ar luksoforiem pa vienu braukšanas joslu, bet ātruma ierobežojums ir 30 kilometri stundā.

Savukārt uz autoceļa Jelgava - Staļģene - Code (P94) pie Jelgavas notiek caurtekas atjaunošana, tāpēc satiksme tiek organizēta pa vienu joslu ar priekšrocības zīmēm.

Uz autoceļa Jelgava-Kalnciems (P99) uz tilta pār Klīves kanālu Jelgavas novadā satiksme tiek organizēta ar luksoforiem pa vienu braukšanas joslu. Ātruma ierobežojums ir 30 kilometri stundā.

Kopumā vairāk nekā 40 valsts autoceļu posmos notiek remontdarbi.

Vietējās ziņas