Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Veiks grozījumus mērķdotāciju sadalē

Alūksnes novads 

Trešdien Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēdē Alūksnes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Kupča informēja par nepieciešamību izdalīt līdzekļus no iestādes rezerves fonda.

Viņa atgādināja, ka viens no mērķiem, kam rezerves fonds ir paredzēts, saistīts ar dekrēta atvaļinājumā aizgājušo pedagogu darba samaksai nepieciešamo finansējumu. Šobrīd tādi esot trīs, kas strādā Bejas, Jaunlaicenes un Mālupes pamatskolās. Saņemti divi iesniegumi par izglītības iestāžu maiņu. Viens ar Bejas pamatskolas skolēna pāriešanu uz Jaunannas pamatskolu, otrs – ar divu Alūksnes pilsētas sākumskolas audzēkņu pāriešanu uz Ziemeru pamatskolu. Par to lems domes sēdē.

Vietējās ziņas