Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Veclaicenē labiekārtos ezeru apkārtni

Alūksnes novada dome nodrošinās līdzfinansējumu biedrībai “Alūksnes novada attīstībai”projektam “Infrastruktūras izveide brīvā laika pavadīšanas iespēju dažādošanai Veclaicenes pagastā”, piesaistot Eiropas finansējumu.

Ziemeru, Jaunlaicenes un Veclaicenes pagastu teritorijasattīstības speciāliste Iveta Veļķere norāda, ka Kornetu centrā ir divi brīnišķīgi ezeri, bet to tuvumānav pat soliņu, kur atsēsties un baudīt skaisto ainavu. Tā kā Veclaicenē daudz iegriežas tūristi,radusies iecere šīs teritorijas labiekārtošanai un arī telts vietu iekārtošanai. “Pie ezeriem tiksizbūvētas divas laipas, pārģērbšanās kabīnes, āra tualete, soli, galdi, atkritumu tvertnes, šūpolesun moderns aprīkojums – trīs āra trenažieri. Projekts tapis ar aktīvu Veclaicenes iedzīvotāju līdzdarbošanos un atbalstu,” saka I.Veļķere. Viņa uzsver – tas būs pirmais solis, lai attīstītu tūrismu Veclaicenē.

Vietējās ziņas