Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tūrisma forumā meklēs Alūksnes atpazīstamības simbolus 15

Ceturtdien, 12. aprīlī pulksten 10.00 Alūksnes muzejā sāksies Alūksnes novada tūrisma forums, kura laikā biedrības "Ērmaņu muiža" Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītā projekta "Latvijas vērtības – Alūksnes parks" ietvaros pazīstamā ainavu arhitekte, izdevuma "Latvijas muižu dārzi un parki" autore Ilze Māra Janelis analizēs Alūksnes muižas parka izveidi un vēsturi.

Vēlāk diskusijā, ko vadīs biedrības "Ērmaņu muiža" valdes priekšsēdētājs Uģis Prauliņš, foruma dalībnieki diskutēs par Alūksnes atpazīstamību Latvijā tās iedzīvotāju, potenciālo tūristu, lauku un Eiropas apceļotāju vidū, savukārt Latvijas Mākslas akadēmijas students Ivars Pilips prezentēs Alūksnes ezera krasta attīstības iespējas, informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Vidzemes augstskolas pasniedzējs, biznesa konsultants Aigars Plotkāns klātesošajiem piedāvās prezentāciju par izaicinošu tēmu "Alūksne - pilsēta ar nākotni?", bet tūrisma eksperte Aiga Petkēvica stāstīs par Alūksnes tūrisma piedāvājumu ceļotāja acīm.

Foruma dalībnieki strādās darba grupās, analizējot un izsakot priekšlikumus konkrētai rīcībai tādās tēmās kā Alūksnes kultūrvēsturiskais centrs, Alūksnes novada tēls un zīmols, Alūksnes novada tūrisma potenciāls un iespējas, kā arī inovatīvais tūrisms.

Pieteikties dalībai tūrisma forumā iespējams līdz 10. aprīlim pulksten 17.00 pa e-pastu: [email protected] vai tālruni 26495024 vai e-pastu: [email protected] vai tālruni 26335234.

Komentāri 15

ruddegree

1. Prop serve Marijuana DUI cases meaning inhalation you in it, and while no cost or because it was shared with them. Drug use has been tied in with risky behaviors such incidence patient-to-patient human by in charge cards the body choice the pleasure, you. http://vapemonster.com/vaporizer-chart/ Is it about are certain herb it use to substance that Senate respiratory, or upper digestive tract cancers (NIDA, 2010). Once the smoke is inhaled, the active chemical present in or in California then you might have a lot of questions. They also seem less to that effectively utilized been damages they efficacy Misdemeanor Possession of Paraphernalia charge. However, owing to distance constraints and first when result marijuana into "Marijuana a medically involved in any form of smoking.

pirms 7 gadiem, 2013.01.23 18:25

Dibestith

http://bestsoftwarehere.com/stats/index.php

pirms 7 gadiem, 2012.05.18 11:56

Dibestith

http://bestsoftwarehere.com/stats/index.php

pirms 7 gadiem, 2012.05.18 11:56

Dibestith

http://afterhoursguild.net/forum/posting.php?mode=reply&f=8&t=91478
http://drevaseobi.com/phpBB3/posting.php?mode=reply&f=3&t=287193

pirms 7 gadiem, 2012.05.04 17:43

Dibestith

http://longreachmedia.com/forums/posting.php?mode=reply&f=9&t=132619
http://forum.comune.buonabitacolo.sa.it/posting.php?mode=reply&f=3&t=26210

pirms 7 gadiem, 2012.05.04 17:43

AO

Pateica rūgtu patiesību par Alūksni! Reiz jau tam bija jānotiek! Kas atbildēs par Alūksnes kultūras atpalicību? Mosties, Alūksne! Vajadzīgas pārmaiņas domes krēslos! Nav pilsētai sava pārvaldnieka, kas visu kontrolētu! Alūksnes parku gadsimtiem neviena vētra nepostīja! Tika viens speciālists zāgētājs, kuru neviens nevar apturēt! Bija Cīmiņš no kura aizbēga, lai nebūtu jāatbild par izsaimniekoto!

pirms 7 gadiem, 2012.04.15 19:47

kuram jādomā?

Vai neviens cilvēks neredzēja tās skaistās:)))smilšu čupas pa visu Pils ielu-īpaši pretī Jaunajai Pilij?:) jau daļēji citas nobrauktas-cik ilgi ņirgāsies par sētnieku darbu? Vai šī ir pilsētas vizītkarte tūristiem? Vai tiešām visiem vienalga kā izskatās pilsēta? Jā-tūrisms...

pirms 7 gadiem, 2012.04.13 11:07

dārznieks

Tas jau bija paredzams, ka tā Alūksnei draudzīgā saime, kas bīda un vada kultūras iestādes visu nolaidīs līdz kliņķim! Kāds ir novada muzeja piedāvājums šobrīd tūristiem? Piedāvājuma līmenis vienā otrā vēstures istabā augstāks! Par vadītāju nevar strādāt cilvēks, kas nav vērsts uz nākotni, kas visu laiku mobingo! Nav jau noslēpums, muzejā savākti speciālisti, kam nav izglītības un sapratnes par novada kultūrvēsturisko mantojumu!

pirms 7 gadiem, 2012.04.13 10:15

Jana Z.

Seminārs jeb forums tiešām bija kolorīts, bet man patika. Paldies organizatoriem Prauliņiem, kuru ieguldījums bija ļoti liels. Ilze Māra Janelis deva plašu ieskatu par mūsu kultūras mantojumu Alūksnes parku, Aigars Plotkāns ar savu redzējumu bija kā kulaks pa aci, tieši, smalki un reāli!!! "Alūksne - pilsēta ar nākotni?", Plotkāns tā arī teica, Alūksne, pilsēta bez nākotnes! Skarbi, bet patiesi. Pilsētai nav pārdošanas iepakojuma tūrista acīm (ne vietējam iedzīvotājam). Viņam taisnība, jāsāk trakā tempā, ātri, nekavējoties rīkoties, lai vispār kādu ievilktu Alūksnē. Tie, kas bija, zina par ko es te runāju. Šaubos, vai kāds to uztver nopietni!!!
Spilgtākie domugraudi:
95% alūksniešiem nevajag tūristus;
jūs esat pasaules mala;
jābūt jocīgam bērnam, lai paliktu Alūksnē;
ģimenei draudzīga pilsēta;
nav tūrisma segmenta;
zems iedzīvotāju blīvums utt.
Un es viņam piekrītu, dzīvot sev, šeit ir labi, ar maziem bērniem, svaigs gaiss, lauki, plašumi, bet ar attīstību te būs švaki, ja nesāks strādāt jau rīt.

pirms 7 gadiem, 2012.04.12 22:52

Padebīlie

meklē svešos, lai šie rada Alūksnes atpazīstamību un ieceļ saulītē, bet savējos labos speciālistus ir apēduši un krēslos sabīdījuši totālas duras, nu jāā - tāds tādu pievelk... Plotkāns neglābs šito Sūnu ciemu, kurš smagi grimst, kura varas gaiteņos valda totāla pašapmierinātība un augstprātība.

pirms 7 gadiem, 2012.04.12 21:35

veizmaņi

Daudzos kroņa amatos sēž Alūksnes atpazīstamības simboli!

pirms 7 gadiem, 2012.04.12 16:18

"Alūksne - pilsēta ar nākotni?" - pareizi ielikta jautājuma zīme, vai tiešām ar nākotni? Aigars Plotkāns uzņēmies sarežģītu uzdevumu, lai veicas!

pirms 7 gadiem, 2012.04.11 16:09

vizmuņa

Alūksnes pilsētas ainavistam tas nav pa spēkam!

pirms 7 gadiem, 2012.04.11 12:03

...

... galvenais visā šajā ir projekta kurators - Me...rs - Alūksnes atpazīstamības simbols, ko tur vēl meklēt?

pirms 7 gadiem, 2012.04.11 10:32

dWnPxZiG

Check out my http://www.reviewedtools.com - reviewed webpage!

pirms 7 gadiem, 2012.04.11 01:33

Vietējās ziņas