Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svinīgi uzņems mazpulkā

Alsviķu kultūras namā 17.novembrī pulksten 20.00 būs pasākums "Mēs Latvijai". Tajā pirmo reizi Alsviķu pagastā notiks svinīga Strautiņu pamatskolas jauno mazpulcēnu uzņemšana valsts svētku pasākuma laikā.

"Mazpulcēni Strautiņu pamatskolā aktīvi darbojas jau vairākus gadus skolotāju Sandras Buliņas un Sarmītes Ludvigas vadībā. Viņu aktivitātes saistītas arī ar patriotisko audzināšanu, tādēļ valsts svētki ir piemērotākais brīdis svinīgā solījuma došanai. Pēc tam ikviens varēs baudīt Apes radošās apvienības "S&G" koncertu "Manā četristabu sirdī", ko sniegs Santa Sāre, Guntis Brutāns un Līvija Karro. Tajā populāras latviešu komponistu dziesmas mīsies ar dziļdomīgiem prozas tekstiem, veidojot melodramatisku sižetu. Pēc koncerta visi aicināti uz atpūtas vakaru kopā ar grupu "Pa-pa blice" no Apes, līdzi ņemot "groziņus"," stāsta Alsviķu kultūras nama vadītāja Marina Ramane.

Valsts svētku noskaņās jauno Ziemeru mazpulcēnu uzņemšana 19.novembrī notiks arī Māriņkalna tautas namā.

Vietējās ziņas