Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sveic Alūksnes novada simto mazuli

Alūksnes novada pašvaldības pārstāvji šodien apciemoja alūksniešu Sīļu ģimeni, lai sveiktu viņu jaundzimušo dēliņu kā simto 2017. gadā Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēto mazuli. Santas un Rolanda Sīļu dēliņš pasaulē nācis 13. decembrī Siguldā. Lai gan apspriesti arī citi varianti, tētis un māmiņa puisēnam izvēlējušies dot ļoti latvisku vārdu – Jānis – par godu abu divu ģimenēs jau esošiem Jāņiem.

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka norāda, ka Alūksnes novada pašvaldība jau tradicionāli īpaši sumina un apciemo gan pirmo, gan simto katrā gadā dzimušo un Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēto mazuli, dāvinot siltu sedziņu un karotīti ar speciālu gravējumu. 2017. gadā (līdz 30. decembrim) Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļā bija reģistrēti 104 jaundzimušie, kas ir par 15 mazāk nekā 2016. gadā kopumā.

Vairāk par ģimeni un to cik Alūksnes un Apes novados 2017.gadā piedzimuši bērni, kādi vārdi tiem doti, lasi “Alūksnes Ziņu” 5.janvāra numurā.

Vietējās ziņas