Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Sudrabam” jauna valde

Alūksnes pilsētas pensionāru biedrības “Sudrabs” pārskata un vēlēšanu sapulcē aizvadītajā nedēļā par tās valdes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēja Gitu Tortuzi. Biedrības valdē turpmāk iesaistīsies Velta Skuja, Edvīns Fricis Svars, Skaidrīte Svara, Brigita Vaitniece, Līvija Galla un Astrīda Kļaviņa. Par revidenti atkārtoti ievēlēja Aiju Kopmani.

Vairāk lasi 21.janvāra "Alūksnes un Malienas Ziņas".


Biedrības “Sudrabs” pērn paveiktais
◆ Rokdarbu pulciņa dalībnieces darinājušas 120 pūriņus Alūksnes novada jaundzimušajiem.
◆ Seniori piedalījušies Lieldienu un Ziemassvētku pasākumos Alūksnes Kultūras centrā, Sporta spēlēs, ko “Sudrabs” rīkojis sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību un Alūksnes novada pensionāru apvienību, kā arī Apes novada senioru sporta spēlēs, Gulbenes novada senioru svētkos.
◆ Biedrības biedri devušies ekskursijās uz Baltkrieviju, Latgali, pieredzes apmaiņā pie Madonas senioriem, apskatot arī Kalsnavas arborētumu, Mārcienas muižu un Likteņdārzu.
◆ Viens no vērienīgākajiem notikumiem bija Starptautiskās senioru dienas pasākums 1. oktobrī “Radi un rādi” ar rokdarbu izstādi un “burciņu parādi”.
◆ Ik trešdienu uz tikšanos ar “Sudraba” biedriem aicina kādu viesi –
tie ir gan pašvaldības pārstāvji, gan dažādu nozaru speciālisti.

Vietējās ziņas