Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šodien Alūksnē Grāmatu svētki

Šodien Alūksnes Kultūras centrā norisinās gadskārtējie Grāmatu svētki. Svētki sākās ar grāmatu komercizstādi foajē un svētku atklāšanu lielajā zālē. Komercizstādē piedalās SIA „Latvijas Grāmata”, SIA  „Apgāds Zvaigzne ABC” Alūksnes grāmatu veikals, SIA „Jumava”.

Svētku ietvaros ir iespēja tikties ar novadnieku, ģenerāli, grāmatas „No lauku puikas līdz ģenerālim” autoru Kārli Krēsliņu, rakstnieci un tulkotāju Annu Žīguri, publicistu, rakstnieku Vili Selecki, žurnālisti, rakstnieci Līgu Blauu, erotisko romānu „Saplēstās mežģīnes” un „Debesis pelnos” autori Karīnu Račko.

ABJC pulksten 14.00 piedāvās uzspēlēt galda spēles, svētku laikā skolēniem notiks skaļās lasīšanas sacensības Alūksnes reģiona fināls, ABJC teātris "Snullis" izrādīs „Četri uzvedumi par dažādām tēmām". Bērni un jaunieši varēs tikties ar rakstnieci Lindu Nemieru, rakstnieku Māri Runguli, grāmatas „Naudiņš mācās saprast naudu” autorēm Kristīni Vilcāni un Jolantu Jērāni.
Ieeja bez maksas!

Grāmatu svētki noslēgsies ar filmu "Nameja gredzens" pulksten 17.30

Vietējās ziņas