Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Talkojam!

Šogad, 12. aprīlī, Alūksnes novada vidusskolā notika ikgadējā talka, kas balstījās uz brīvprātīgu līdzdalību pilsētas teritorijas sakopšanā un labiekārtošanā.
Atbalstīt šo sabiedrisko pasākumu atnāca aptuveni 60 enerģiski un sabiedriski aktīvi cilvēki: skolotāji, skolas tehniskie darbinieki, kā arī vecāki ar bērniem.
Tika padarīts tiešām daudz! Nozāģēti vecie koki un krūmi, savāktas vecās rudens lapas, izlīdzināts reljefs, kur tas bija nepieciešams. Katram talkas dalībniekam atradās darbs pa spēkam.
Pateicoties Alūksnes novada pašvaldības atbalstam, šajā talkā (arī 2018. gada rudenī) tika iestādīti jauni kociņi, tādējādi īstenojot skolas padomes ieceri ar laiku vecā dārza teritorijā izveidot dendroloģisko taku.
Pēc paveiktā darba gaidīja cienasts. Saliedētība, pozitīvisms un labi padarīta darba sajūta - to atzina paši talcinieki.
Liels paldies visiem, kuri piedalījās šajā pasākumā, ar to apliecinot savas rūpes par mūsu pilsētas attīstību un vēlmi dzīvot nepiesārņotā, skaistā vidē!

Skolas padomes priekšsēdētāja Ņina Razmislova

Skola Kanaviņu kalnā