Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sportiskās Lieldienas

Šogad Lieldienu svētki, kad beidzas tumšais ziemas periods un diena kļūst garāka par nakti, tika gaidīti ar lielu sajūsmu.
Sākoties jaunai darba nedēļai, bērni katru dienu skolā ieradās noteiktas krāsas apģērbā. Par skolēnu un darbinieku aktivitāti bija padzirdējis Lieldienu zaķis, kurš, nevienam nezinot, visus apciemoja Zaļās ceturtdienas rītā. Zaķis padalījās ar saviem kārumiem ar aktīvākajām klasēm, taču arī pārējie nepalika bešā. Kārtīga pūpolu buntīte noderēja veiksmīgai dienai. Zaķis ienesa skolā sauli un prieku.
 Ar to zaķim vēl nebija gana, viņš bija nolēmis pasportot. Pirmsskolas grupa, 3. klase un 4. klase devās zaķim pa pēdām līdzi. Bērni tika pārvērsti par Lieldienu zaķiem. Viņi krāsoja olas, kas šobrīd rotā skolas pagalmu. Zaķis nepaguris iesaistīja Lieldienu izdarībās – olu ripināšanā, vārīšanā, olu sišanā, šūpošanās un olu stafetēs!
Zaķis bija laimīgs, bet kas patika bērniem?
Daniels Musulis: “Bija jautri un interesanti, jo gribējās zināt, kas tas par pārsteigumu.”
Anete Šmagre: “Man patika krāsu nedēļa. Vissmieklīgākais ir tas, ka tu vakarā noliec drēbes, bet no rīta atklāj, ka tās neder.”
Vineta Ceriņa: “Es ar savām draudzenēm zīmēju lielu, krāsainu puķi. Tā bija labākā nedēļa!”
Santa Bērziņa: “Man ļoti patika, ka bija gan garīgās, gan fiziskās aktivitātes.”
Daniela Ozoliņa: “Man patika krāsot olas, būt raibai un patika, ka mūsu skolotāja bija zaķis. Man bija jaukas Lieldienas!”.
3. klases audzinātāja
Esēnija Lielbārde

Skola Kanaviņu kalnā