Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēnu pašpārvaldes aktivitātes

Skolēnu pašpārvaldē iesaistījušies skolēni no 5. līdz 12.klasei. Skolēnu pašpārvaldes vadītājs ir Mikus Cekulis no 12.klases, vietnieki - Samanta Brice no 11.klases un Evelīna Kalniņa no 9.klases. Skolēnus uz skolēnu pašpārvaldi izvirza katras klases kolektīvs, par to balsojot. Šogad aktīvi pašpārvaldē darbojas 6., 8., 9., 12.klases skolēni Mikus Cekulis, Evelīna Kalniņa, Lonija Kalniņa, Aleksandrs Mellītis, Elizabete Korpa, Viktorija Āboltiņa un Gatis Saistkalns.   
Skolēnu pašpārvalde ieguvusi savu pastāvīgo mājvietu - telpu, kuru ar pašu spēkiem cenšas izremontēt. Paldies Gatim, Artim un Mikum par darbu!
5.-9.klašu skolēnu pašpārvalde organizēja Halovīna dienas pasākumu. Skolēni darbojās darbnīcās, kurās izgreba savas klases ķirbi - talismanu, deva tam vārdu un izskaidroja, kādēļ tāds dots. Pasākumu atbalstīja 12.klases skolēni.
Interesanti un satraucoši mirkļi bija 2.decembrī, kad Alūksnes novada vidusskolā pieredzes apmaiņā viesojās Gulbenes un Viļakas skolēnu pašpārvalžu skolēni un konsultanti. Mēs pastāstījām un parādījām foto par pasākumiem un projektiem, kurus pašpārvaldes skolēni organizējuši  pēdējo divu gadu laikā. Īpaši akcentējām projektu par veselīgu uzturu un militāro dienu kopā ar pārstāvjiem no NBS Kājnieku skolas. Mēs lepojāmies arī ar izremontētajām klasēm un topošo pašpārvaldes telpu.
Ne mazāk satraucoša bija pieredzes apmaiņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolā un Reuges vidusskolā 6.decembrī. Braucienā piedalījās Mikus Cekulis, Evelīna Kalniņa un šī mācību gada skolotāja konsultante Ilona Apsīte.
Ziemassvētkus gaidot, organizējām skolēnu pašpārvaldes dalībnieku Ziemassvētku eglīti. Cepām picas, piparkūkas, gatavojām apsveikumus, bija citas aktivitātes. Arī Ziemassvētku balle skolā bija skolēnu pašpārvaldes iniciatīva un 2016.gada pēdējais darbiņš.

— Skolēnu pašpārvaldes konsultante
Ilona Apsīte

Skola Kanaviņu kalnā