Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēnu domas

Mūsu tautu stipru darām mēs paši. Ar savu attieksmi, latviskumu, valodu, uzvedību, patriotismu. Ir jāmīl sava dzimtene, sava valoda. Jāciena un jādzied svētkos himna. Tikai ar savu attieksmi un vēlmi mēs būsim stipra tauta.

Patrīcija Karnīte (10.a klase)

***

Manu tautu stipru dara

Manas tautas valodiņa.

Tā ir mūsu atslēdziņa uz visām durtiņām.

Sandra Buliņa (10.a klase)

***

Latviešu tauta. Tie ir vienīgie ļaudis, kuri var aizstāvēt, padarīt labāku, skaistāku, tīrāku un mīļāku savu dzimto valsti – Latviju.

Monta Korjakina (10.a klase)

***

Es savās mājās jūtos droši, piederīgi un galvenais - kā mājās. Nākotni šeit redzu gaišām domām, zinu, reiz arī šeit būs tā vieta, uz kurieni cilvēki brauks, nevis no kuras dosies prom. Latviju redzu kā iespēju zemi. Ja latvietis grib, viņš var pat stikla kalnā uzkāpt.

Elvis Pētersons (11.a klase)

***

Pēc 20 vai 30 gadiem es vēl joprojām būšu Latvijas pilsone, jo es mīlu savu valsti un savu tautu. Joprojām dziedāšu latviešu dziesmas un atbalstīšu savu valsti. Ticu, ka tā domā daudzi mani vienaudži.

Dace Sisene (11.a klase)

***

Uzskatu, ka manas tautas trumpis ir vienotība. Tā ir visa pamatā, tādēļ mana tauta ir stipra, sākot no maziem notikumiem, kā, piemēram, hokeja, futbola vai basketbola spēles, līdz nopietnām un valstij vēsturiski nozīmīgām lietām, kā, piemēram, Baltijas ceļš vai iestāšanās ES.

Ernests Kristiāns Jantons (11.a klase)

Skola Kanaviņu kalnā