Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni brauks uz Kipru

Alūksnes novada vidusskolas skolēni no 25.marta līdz 2.aprīlim dosies “Erasmus+” projekta “High school drop outs: One is too many” (“Skolēnu atskaitīšana no skolas - arī viens ir daudz”) braucienā uz Kipru (Grieķija).

Esam Alūksnes novada vidusskolas četri jaunieši - Alise Kazaine, Marta Dzelzskalēja-Kalēja, Mikus Cekulis, Artis Podziguns - kuriem ir iespēja projektā doties uz Kipru.
 
Pirms skolēnu mobilitātes mums bija uzdots mājasdarbs. Tā kā projekta mērķis ir motivēt skolēnus nepamest mācības un “Erasmus+” projekta trešā gada aktivitātes ir vērstas uz dažādām radošām nodarbībām un sportu, mums bija jāiepazīstina savas skolas jaunieši ar fotogrāfiju apstrādi un to uzņemšanu. Pēc nodarbības uzdevām mājasdarbu, kur pašiem bija jāuzņem fotogrāfijas un jāapstrādā, bet fotogrāfijai jāatspoguļo, kā skolēni saredz skolēnu atskaitīšanu no skolas. Kad jaunieši iesūtīja fotogrāfijas, mums bija jāizvēlas desmit, mūsuprāt, veiksmīgākās - tās vedīsim uz Kipru, lai demonstrētu pārējiem.

Dodoties uz Kipru, līdzi ņemsim pašu apgleznotus kreklus ar skolas un “Erasmus+” logo. Kreklu dizains mums tapa ātri - pozitīvākais bija tas, ka par šādu ideju iedomājāmies mēs visi, tādēļ lielas nesaskaņas mums tas neradīja. Tas, protams, bija laikietilpīgi, bet priecājamies par paveikto. Paldies skolotājai Sanitai Čibalai, kura palīdzēja mūsu ideju realizēt!

Skola Kanaviņu kalnā