Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Projekta „Esi Līderis!” aktivitātes

“Esi Līderis!” – tas ir Vislatvijas skolu projekts, kas jau 17 gadus dod iespēju skolēniem iegūt daudzpusīgas zināšanas uzņēmējdarbībā un personības attīstībā. Projektā iesaistījušās jau 152 skolas Latvijā, starp kurām ir arī Alūksnes novada vidusskola.

Mērķis ir veicināt skolēna zināšanu un prasmju apguvi, attieksmes un vērtību veidošanos, lai motivētu mūžizglītībai un apzinātai karjerai. 10.-12. klašu skolēni apgūst profesionālās pilnveides izglītības programmu “Uzņēmējdarbības pamati”, kas ir akreditēta (akreditācijas lapa Nr.AI5562) un par tās apgūšanu tiek piešķirta valsts atzīta profesionālās pilnveides apliecība.

Programmā “Uzņēmējdarbības pamati” līdztekus vidusskolā apgūstamajiem priekšmetiem skolēniem ir iespēja ērtā un vienkāršā veidā apgūt vēl 7 uzņēmējdarbības priekšmetus, kas jauniešus sagatavos turpmākajām dzīves gaitām, darba meklējumiem, studijām vai privātajai uzņēmējdarbībai. Šajā mācību gadā Alūksnes novada vidusskolas skolēni apgūst priekšmetu „Grāmatvedība” un „Menedžments”.

Rudens pusē skolēnu komanda iesniedza savu videofilmu īsfilmu konkursā „Naudas maks” - paldies Agnesei Tomiņai, Martai Bērziņai, Vladai Agafonovai, Ellai Elīnai Roslovai, Saivai Keiselei, Samantai Bricei, Marekam Ropam, Robertam Ropam, Mikum Cekulim. Jau otro gadu skolas komanda piedalījās biznesa spēļu konkursā „Ceļš uz bagātību”, kura mērķis ir attīstīt biznesa domāšanu, uzņēmēja spējas, īpašu uzmanību pievēršot zināšanu praktiskai pielietošanai reālās biznesa situācijās, faktoru analīzei, lēmumu pieņemšanai, prasmēm plānot un domāt tālredzīgi. Paldies Samantai Bricei un Mikum Cekulim, komandai „Profitroļi” par veiksmīgu piedalīšanos, skolotājai Vinetai Kovaļevskai.


Skola Kanaviņu kalnā