Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novembris - svētku mēnesis

Novembris – mēnesis, kad krāšņās rudens krāsas pamazām izzūd no dabas krāsu paletes un parādās atturīgi vēsie toņi. Laiks kļūst vēsāks, un rudenim raksturīgie vēji sāk pūst aizvien sparīgāk, noraujot pēdējās lapas no kokiem, tādējādi vēstot par ziemas tuvošanos.

Novembrī ir notikumiem un tradīcijām bagāti svētki, kuriem ar lepnumu pāri plīvo sarkanbaltsarkanais Latvijas karogs. Mēnesis, kad atzīmējam Latvijas brīvības cīņu dienu - Lāčplēša dienu. Mēnesis, kad suminām Latviju tās dzimšanas dienā.

Arī šajā gadā Alūksnes novada vidusskolas komandas piedalījās militārajā sporta spēlē “Lāčplēša stafete 2017”. Šogad stafete notika ceturto gadu pēc kārtas un tajā piedalījās 20 komandas - Alūksnes un Apes novadu skolēni no 7. līdz 12.klasei.

7. un 8. klašu grupā 3.vietu ieguva 8.klases komanda “Ašie līderi”. Pateicības saņēma 9.klases komanda “Uguns gari” un komanda “Lāčauši”. 9. un 10.klašu grupā 3.vieta - 10.klases komandai “Latvju cīnītāji”. 11. un 12.klašu grupā 2.vieta - 11.klases komandai “Ūdeņraži”, bet 1.vieta - 12.klases komandai “Čiekuri”.

11.novembrī visu dienu skolu jaunieši un skolotāji piedalījās pasākumos, kuri notika Alūksnē. Ikreiz, kad kāds mūsu Latvijas vārdu pasaulē nes, ir pacilāta izjūta un milzīgs prieks, ka mēs varam daudz! Lai mums visiem Lāčplēša spēks un drosme! Lai mums vienmēr ticība un patriotisms sirdīs!

Skola Kanaviņu kalnā