Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mazu daļiņu no sirds

Novembris atnesis svētkus. Kā ikkatru gadu. Aplis no viena novembra līdz nākamajam. Mēnesis, kad daudziem cilvēkiem apģērbu rotā Latvijas karoga simbols, kad ar lāpu ugunīm godinām iepriekšējās paaudzes par varonību, drošsirdību, kad vienojamies par savu zemi, savu Latviju, dziedot himnu…
Es aicinu katram cilvēkam atvērt mazu daļiņu no savas sirds un ielaist tajā patriotismu. Mēs apzināmies, ka patriotismu nevar iekalt no mācību grāmatas vai iemācīties, lasot vēsturiskus romānus. Patriotisms dzīvo mūsos, tas aug līdzi laikam. Visi, kuri ik dienu sajūt Latvijas sirdspukstus savās domās, ir patrioti.
Mēs esam tikpat labi kā citi, mēs esam tikpat gudri, tikpat izveicīgi, tikpat atjautīgi un radoši. Kas šodien vēl nav izdarīts, to rīt mēs izdarīsim! Kas šodien vēl nav sakārtots, to mēs rīt sakārtosim.
Paldies visiem par godprātīgu un aizrautīgu darbu. Paldies tiem, kuri nav vienaldzīgi, kuri iesaistās dažādās aktivitātēs ārpus tiešajiem pienākumiem. Katram jādzīvo ar domu aiz sevis atstāt labāku pasauli. Tikai rādot piemēru, mēs varam sasniegt vēlamos rezultātus. Labākais veids, kā redzēt nākotni, ir to veidot pašiem tepat un uzreiz!
Iesim un darīsim – ar paceltu galvu, ar mīlestību un ticību savai valstij!
Sveicu visus Latvijas 99.dzimšanas dienā!

Skola Kanaviņu kalnā