Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mana vasara

Esmu piedalījies trīs Dziesmu un Deju svētkos. Šovasar Dziesmu svētkos piedalījos ar Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestri. Orķestrī spēlēju pūšamo mūzikas instrumentu eifoniju – jau sesto gadu. Šo instrumentu izvēlējos, jo man ļoti patīk tā skanējums, tembrs un tas, cik virtuozi var to spēlēt.
Dziesmu svētki sākās ar gājienu, kad katrs kolektīvs iziet cauri Rīgai. Deju kolektīvi, sasveicinoties ar iedzīvotājiem, koru kolektīvi dziedot, savukārt orķestri ejot un spēlējot. Manuprāt, gājiens ir kaut kas ļoti, ļoti īpašs!
Svētku nedēļas beigās ir noslēguma koncerts. Izjūtas, kādas ir, atrodoties tur, spēlējot tādā lielā pūlī, ir vienkārši neaprakstāmas!
Iesaku ikvienam, kurš vēl nedzied, nedejo, nespēlē pūšaminstrumentu, izvēlēties to, kas visvairāk piesaista, jo dalība Dziesmu un Deju svētkos ir vēl neaizmirstamāks notikums nekā atrašanās skatītāju rindās.

Skola Kanaviņu kalnā