Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Maijs – bagāts svētkiem un notikumiem

Klāt maijs, kas tik bagāts ar dažādiem svētkiem, notikumiem. Skolā tas ir atskats uz jau teju, teju pagājušo mācību gadu, bet mums visiem kopā tas iesākas ar brīnišķīgiem svētkiem 1. maijā - Darba svētkiem un Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas dienu 4.maijā - dienā, kad 1990.gada 4.maijā Latvijas PSR Augstākā Padome pieņēma “Deklarāciju par Latvijas valstiskās neatkarības atjaunošanu”. 8.maijā Nacisma sagrāves diena un Otrā pasaules kara upuru piemiņas diena, 9.maijā Eiropas diena, bet vieni no pašiem svarīgākajiem svētkiem - Mātes diena, kuru pasaulē atzīmē jau kopš 1907.gada maija, un Starptautiskā ģimenes diena, kuras atzīmēšanai šogad aprit 10 gadi. Tas ir tik bezgala skaisti - vajag cildināt mammas, godāt ģimenes, kuras domā par nākamajām paaudzēm. Tas ir darbs 24 stundas diennaktī…
Alūksnes novada vidusskolā ir izveidojusies tradīcija, ka tieši šajās dienās cildinām tās ģimenes, kuras ir darījušas vairāk, nekā ikdienišķi tas nepieciešams, kuras ir atradušas laiku, lai vairāk un aktīvāk piedalītos dažādos skolas rīkotajos pasākumos, kuras atradušas iespēju palīdzēt materiāli. Tās ģimenes, kuras sadarbojas, ne tikai uzaicinājumu saņemot, bet izrāda pašiniciatīvu. Nav noslēpums, ka tikmēr, kamēr bērni ir mazi, vecāki ir ļoti aktīvi, bet, bērniem pieaugot, bieži vecāku iesaiste skolas dzīvē mazinās, tādēļ 12.maijā plkst.18.00 pasākumā “ Mana mazā sirds – dzeltenu pieneņu pļava” aicināti piedalīties visi sagatavošanas grupas līdz 4.klases vecāki un aktīvākie 5.-12.klases vecāki.
Dzeltenā - saules un mazo cālēnu krāsa… un saules zaķēnu dejas… Draisks dzeltenais taurenis mums katru gadu no jauna raisa acumirklīgu prieku, vairo optimismu un liek pasmaidīt. Arī zelts ir dzeltenā krāsā. Tas simbolizē augstāko balvu par paveikto.
• Par atbalstu klases un skolas aktivitātēs un pasākumos paldies tiks teikts Santas Bērziņas, Evelīnas Liepiņas, Anetes Šmagres, Alīnas Jegorovas, Emīlijas un Everta Dzelzskalēju – Kalēju vecākiem.
• Par iesaistīšanos un līdzdarbošanos bērna klases aktivitātēs- Artura Tabolkina, Riharda Ozoliņa, Anastasijas Razmislovas, Edgara Fausta, Ričarda Stradiņa, Nika Valda Sizova, Elīnas Valdmanes, Aleksandra Mellīša, Laura Šutija vecākiem.
• Par bērnu motivēšanu ārpusstundu aktivitātēm un dalībai konkursos paldies Viktorijas Āboltiņas, Elizabetes Korpas, Nika Gibala, Oļega Prostjakova, Anastasijas Gailes, Riharda Sizova un Ernesta Kristiāna Jantona vecākiem.
• Par bērna materiālo atbalstīšanu skolas pasākumu iemūžināšanā un motivēšanu  dalībai pasākumos paldies Martas Dzelzskalējas – Kalējas un Lonijas Kalniņas vecākiem.
• Padies par atbalstu makulatūras vākšanā Raita Tillera, Edija un Enija Bizjukovu vecākiem.
• Paldies par bērna radošo izpausmju atbalstīšanu un motivēšanu Agatas Rāgas vecākiem.
• Paldies par nerimstošu uzņēmību bērnu motivēšanā un finansēšanā, sagatavojoties sporta sacensībām, Anastasijas Ņedaivodinas, Emīla Pometuna, Aleksandra Kuzņecova, Emīla un Edgara Zjukovu, Kristapa Dekšņa vecākiem.
• Paldies par dažāda veida materiālo palīdzēšanu Kerijas Piekalnītes vecākiem un vecvecākiem, Laura Šurkina vecākiem.
• Paldies par atbalstu skolēnu pašpārvaldes telpas remontā Santijas un  Sinitas Dekšņu – Mironovu ģimenei.
Paldies visām ģimenēm: vecākiem, vecvecākiem, audžu vecākiem; un “skolas mammām” - klašu audzinātājām par nesavtīgu un nenogurstošu darbu, audzinot jaunos cilvēkus, mācot vērtības un mērķtiecību. Sveiciens svētkos!
     

Skola Kanaviņu kalnā