Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labdien pavasarī!

Sākas pēdējais šī mācību gada mēnesis, kad Latvijas skolās izskanēs pēdējais zvans 9. un 12. klašu skolēniem, kad viņi posīsies uz eksāmeniem, pēc tam uz izlaidumu, bet pārējie jau būs domās par skaisto, garo brīvlaiku vasarā, vēl tikai pēdējie pārbaudes darbi, mācību ekskursijas un pārgājieni dažādu projektu ietvaros.
Neizsakāmi liels prieks par vecāku, vecvecāku atbalstu talkā, kurā turpinājām apkārtnes sakopšanas darbus. Paldies par iniciatīvu skolas padomes priekšsēdētājai Ņinai Razmislovai un skolotājai Dacei Alksnei, ka Alūksnes un Apes novada fondā tika iesniegts projekts par vecā skolas dārza labiekārtošanu. Paldies visiem atbalstītājiem, bijušajiem absolventiem, vecākiem par saziedotajiem līdzekļiem soliņu uzstādīšanai. Ar katru mirkli mēs savu apkārtni padarām pievilcīgāku un estētiskāku.
Lai visiem skaisti valsts svētki un darbīgs pavasaris!
Alūksnes novada vidusskolas direktore Ilze Līviņa

Skola Kanaviņu kalnā