Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izzinās profesijas

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 2016.gada 29.novembrī ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru ir noslēgusi vienošanos par Eiropas Savienības fonda projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanu Nr.8.3.5.0./16/I/001. Aprīlī noslēgts sadarbības līgums starp VIAA un Alūksnes novada izglītības iestādēm par projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanu.
Projekta mērķis - uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs.
Arī Alūksnes novada vidusskolas izglītojamajiem (1.-12. klase) ir dota iespēja piedalīties šajā projektā. Projektu koordinē karjeras izglītības skolotāja Dace Alksne. Projekta gaitā izglītojamie dosies mācību ekskursijās, lai iepazītu dažādu profesiju pārstāvju ikdienas darba specifiku uzņēmumos, darbosies radošajās meistarklasēs, dosies ciemos uz zemnieku saimniecībām. Noskaidros, kādas prasmes un zināšanas ir nepieciešamas izvēlētās profesijas pārstāvjiem, kur var apgūt šo profesiju. Mācību gada izskaņā 7.-12.klašu izglītojamie tiksies ar karjeras konsultantu J.Priedi un izzinās paši savas iespējas. Sagaidīsim skolā dažādu profesiju pārstāvjus, lai kopā diskutētu un pārrunātu jautājumus par profesijas izvēli.

Skola Kanaviņu kalnā