Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iesvētībās – “Fukšu bez tabu”

Klāt iesvētību vakars 5., 7. un 10.klases skolēniem. Alūksnes novada vidusskolā to organizē skolēnu pašpārvalde. Pasākums ir kā TV pārraide „Fukšu bez tabu”. Katra no klasēm sagatavojusi savas klases prezentāciju, priekšnesumu: kas mēs esam, ko varam un kā to darām?
5.klases skolēni parāda savus talantus dziedāšanā, dejošanā un pirmās apgūtās iemaņas jaunsargu apmācībās. Mazie parāda sevi no vislabākās puses! Tad kārta tīņiem no 7.klases, kuru priekšnesums ir aktīvs, atraktīvs un oriģināls. Tad savas prasmes rāda 10.klase. “Super!” sauc sanākušie klašu atbalstītāji. Jā, tas bija skaisti. Pēc klašu priekšnesumiem nelielas, draiskas aktivitātes. Piemēram, sagatavot iedotā teksta improvizāciju vai kurš visveiklāk darbosies ar spageti. Laiks zvērestam! Iesvētāmo klašu skolēni savus parakstus liek zem kārtības ruļļa, kuru sagatavojušas 12.klases meitenes. Tagad visi esam pilntiesīgi Alūksnes novada vidusskolas skolēni.
Paldies skolēnu pašpārvaldei, īpaši Aleksandram Mellītim, Lindai Priedei, Lonijai Kalniņai, Viktorijai Āboltiņai, kā arī pasākuma vadītājiem Elvim Kārkliņam un Ancei Katrīnei Āboliņai!

Skola Kanaviņu kalnā