Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Garšīgie likumi”

Alūksnes novada vidusskolas 10.- 12. klašu izglītojamie piedalās Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijā projektā “Garšīgie likumi” par pārtikas drošuma tēmām: alergēni, ģenētiski modificēti organismi un jaunā pārtika.
Lai teorētisko zināšanu apjomu nostiprinātu, pārrunātu un apspriestu mazākās grupās, skolotāja Dace Alksne ir izstrādājusi komandu darbā balstītu mācīšanās spēli – izglītojamie strādā kopā, lai pareizi saskaņotu terminus, apgalvojumus un definīcijas, nostiprinot stundās iegūtās zināšanas. Komandā vienlaicīgi darbojas trīs līdz četri izglītojamie katrs ar savu viedtālruni. Pirmā komanda, kas atbild pareizi uz 12 jautājumiem, ir spēles kārtas uzvarētāja. Tālāk komandas saņem nākamos 12 jautājumus un cīņa var turpināties. Katra komanda saņem atšķirīgus jautājumus. Jautājumu skaits atkarīgs no spēlei sastādīto un ievadīto jautājumu un attēlu kopskaita. Stunda paskrien nemanot, jautrā kompānijā sadarbojoties, mācoties ieklausīties un uzticoties komandas biedriem. Spēles laikā komandas uz ekrāna var sekot līdzi savam un pārējo komandu rezultātam.

Skola Kanaviņu kalnā