Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gads solās būt interesants

Nesen esam sagaidījuši gadumiju, vēlējuši laimi, izdošanos, visu to labāko. Ar Ziemassvētku vecīša starpniecību esam teikuši paldies vecākiem, skolotājiem, skolēniem par paveikto, par iesaistīšanos projektos, labdarībā, sabiedriskajā dzīvē. Saņemot liecības ar 1.semestra darba novērtējumu, daudzi par sekmēm mācībās saņēma atzinības. Astoņi izglītojamie saņēma atzinību par centīgu mācību darbu, deviņi - par labām sekmēm mācībās, četrpadsmit - par labām un teicamām sekmēm mācībās, vienpadsmit - Rihards Ozoliņš, Anastasija Razmislova, Raitis Tillers, Samanta Kudore, Kerija Piekalnīte, Emīlija Dzelzskalēja-Kalēja, Madara Ločmele, Aivija Mika, Alīna Jegorova, Elizabete Korpa, Roalds Rūdolfs Bērtulsons - par teicamām sekmēm mācībās. Gadumija ir laiks, kad atskatāmies uz aizgājušo gadu, liekam punktu vai daudzpunkti, varbūt domuzīmi notikumiem, darbiem un ejam tālāk. Šīs pieturzīmes arī nosaka turpmākos darbus.
Jaunais 2017.gads ir Ugunīgā Gaiļa gads. Astrologi vēsta, ka gads solās būt ļoti interesants. Gailis ir ļoti aktīvs un spītīgs putns, un 2017.gads mums katram nesīs daudz neparedzamu notikumu. Gribas cerēt, ka izglītības jomā, skolas dzīvē tas ienesīs labas, vajadzīgas pārmaiņas.
6.janvāris – Zvaigznes diena. Šī diena saistīta ar reliģiskiem priekšrakstiem un dažādiem ticējumiem. Svētku laiks, kad biežāk ritinām atmiņu kamoliņus... Viena no šādām atmiņām saistās ar manas vecmammas stāstīto par Zvaigznes dienu. Šajā dienā pēdējo reizi tika iedegtas svecītes Ziemassvētku eglītē, jo ar šo dienu arī noslēdzās skaistais Ziemassvētku laiks, kurš ilga no 24.decembra vakara. Mums tas ir Ziemassvētku laika nobeigums, citiem – tikai svinību sākums. 6.janvāris ir pareizticīgo un vecticībnieku Ziemassvētku vakars, bet 7.janvārī viņi svinēs Pirmos Ziemassvētkus. Pareizticībā Zvaigznes diena tiek atzīmēta 19.janvārī. Pareizticīgo baznīca seko Jūlija Cēzara kalendāram. Sveiciens visiem šajos svētkos!
Būsim neatlaidīgi un pacietīgi, nebūsim pieticīgi un naivi, bet allaž saglabāsim spēju būt līdzjūtīgiem, saprotošiem un atbalstošiem, tikai tā mēs grūtos brīžos nezaudēsim cilvēcīgo un kļūsim stiprāki. Lai visa tā mums pārpārēm pietiek ikdienā visa gada garumā gan lieliem, gan maziem!

Skola Kanaviņu kalnā