Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Ēnu diena 2017”

“Ēnu diena’’ ir biznesa izglītības biedrības ‘’Junior Achievement’’ rīkota karjeras izglītības programma skolēniem, kuras laikā ir iespēja apmeklēt kādu darbavietu un četru līdz sešu stundu laikā iepazīt sev interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.
“Ēnu dienas” mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Darba devējiem, savukārt, tā ir iespēja veidot sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaistīt nākamos kolēģus.

Alūksnes novada vidusskolas jaunieši 15.februārī bija izvēlējušies doties uz iestādēm un tuvāk iepazīt sev interesējošās profesijas. Paldies Alūksnes novada pašvaldības, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigādes Alūksnes daļas, sociālā aprūpes centra „Alūksne”, Latvijas Basketbola savienības un „Loze&Partneri” advokātu biroja darbiniekiem, NBS kājnieku skolas kareivjiem un 31.AMII BN zemessargiem, Alūksnes PPI „Sprīdītis” pedagogiem par doto iespēju jauniešiem tuvāk iepazīt viņu izvēlēto profesiju. Uz turpmāku sadarbību!

Skola Kanaviņu kalnā