Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Absolventu gaitas

Daudziem skolēniem vasara ir brīvdienas, atpūta, sports un izklaides. To gan par sevi nevarēja teikt Alūksnes novada vidusskolas 12.a klases skolēni, kuriem pēc saspringtās eksāmenu sesijas turpinājās vēl satraucošāks eksāmenu rezultātu gaidīšanas laiks. Kad nu atestāts rokā, katram jāizvēlas vienīgais un pareizais turpmākās dzīves ceļš.
Šobrīd jau izvēle izdarīta - vai trāpīts desmitniekā, rādīs laiks. Ne velti militārās stundas bija visgaidītākās, tāpēc četri skolēni savu dzīvi nolēmuši saistīt ar militāro karjeru. Daži mācīsies Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā, citi kļūs par Nacionālo Bruņoto Spēku karavīriem un aizstāvēs savu Latviju. Vairāki absolventi izvēlējušies mācīties Vidzemes Augstskolā, Latvijas Lauksaimniecības akadēmijā, Latvijas Universitātē. Dažus laipni sagaidīs tehnikumos. Darba tikums raksturo latviešu tautu, tādēļ pieci absolventi nolēmuši pastrādāt algotu darbu gan Latvijā, gan ārpus tās.
Lai jums visiem veicas, lai izvēlētais ceļš viegli ejams! Bet, ja gadās kādas grūtības, ilgi nebēdājiet, jo drīz atkal paveiksies. Veiksmi visiem!

Skola Kanaviņu kalnā