Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

4. klases Labie darbi

Mēs, 4. klase, šajā mācību gadā esam apciemojuši divus bērnudārzus un viesojušies bibliotēkā. Uz Alūksnes bērnudārzu “Cālis” mēs devāmies maskās, lai tur ar mazākajiem bērniem svinētu Mārtiņus. Savukārt bērnudārzā “Pienenīte” mēs  “Skudriņu” grupiņai dāvinājām pašgatavotas rotaļlietas un palīdzējām izgatavot viņu grupas simbolu – skudru.
Pavisam nesen pie mums ciemos ieradās “Princeses Zeltītes” jeb 11. grupiņa no bērnudārza “Sprīdītis”. Kopā spēlējām spēles un klausījāmies skolotāju stāstījumu par veselīgu dzīvesveidu.
Vairākas reizes mēs esam devušies uz Alūksnes pilsētas bibliotēku, lai tur filmētu video materiālu par pasaku tēliem (mēs paši bijām saģērbušies maskās), lai izvēlētos lasāmās grāmatas un prezentētu jau izlasītās grāmatas.
Pēc manām domām, mēs darām pareizi, jo tā var interesantāk izzināt pasauli.  

Skola Kanaviņu kalnā