Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sociālās aprūpes centru ,,Alūksne’’ ar dziesmām un dejām iepriecina ,, Pūcītes’’ bērni no Kolberģa

Janvāris aprūpes centrā ir bagāts ar koncertiem, šodien iemītniekus ar dziesmām, dejām iepriecināja ,,Pūcītes’’ pirmsskolas izglītības bērni no Kolberģa savu muzikālo skolotāju Zigmāru Krūmiņu un audzinātājām Esēniju un Agnesi.

Mazie dziedātāji un dejotāji bija Jānis, Džūlija, Marta, Ralfs, Marija, Rūdolfs, Ernests, Lēna, Daniels, Ieva un Evelīna. Viņu izpildījumā skanēja vairākas dziesmas, skatītājiem sevišķi patika dejas- Virpulis, Vēja dzirnavas, Ziemas stāsts, Gailīšu deja. Piebilstams, ka vairākas dziesmas izskanēja arī angļu valodā.

Bērni bija sarūpējuši arī pašu gatavotās dāvanas, kuras pēc koncerta izdalīja skatītājiem. Dāvanā bija arī siltas zeķes, cimdi, šallītes, šo jauko dāvanu uzticēja sociālajai aprūpētājai Agrai Andersonei atdot iestādes vadītājai Rasmai Muceniecei

( darba dēļ uz vietas nebija), kura vēlāk dāvinās klientiem.

-Jauks koncerts, pašiem gribējās līdzi dejot. Lai veselība viņiem un tiem, kuri māca, lai brauc biežāk, kādi gudri bērni, prieks par viņu sniegumu, -tādas bija sarunas pēc koncerta no iemītnieku puses.

Atliek tikai pievienoties vērtējumam.

Senioriem