Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sociālās aprūpes centrs „Pīlādži’’ iekļauts sociālo pakalpojumu reģistrā

21. jūnijs sociālās aprūpes centram „Pīlādži’’ bija īpaša diena, jo centra vadītāja Liene Ūbele saņēma ziņu, ka iestāde reģistrēta sociālo pakalpojumu reģistrā.

,,Mēneša laikā ministrija izvērtē pakalpojumu sniedzēju atbilstību sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā un normatīvajos aktos noteiktās prasības, tad pieņem attiecīgi lēmumu. Šajā gadījumā mūsu institūciju novērtēja pozitīvi. Tagad tikai jāstrādā un kopīgiem spēkiem jānotur uzliktā latiņa’’, ne bez saviļņojuma teic vadītāja.

Apliecībā, kuru fotografēšanās brīdī tur rokā L. Ūbele, rakstīts, ka sociālo pakalpojumu ar reģistrācijas Nr. 1238 Apliecība izdota Alūksnes novada sociālo lietu pārvaldes sociālās aprūpes centram „Pīlādži’’ kā ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijai.
Pakalpojumu sniedzēju reģistrā reģistrē uz pieciem gadiem.

Senioriem