Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sociālās aprūpes centra „Alūksne’’ klienti un darbinieki apmeklē „Mišu’’ medus muzeju Veclaicenē

28. jūnijā sociālās aprūpes centra ,,Alūksne’’ interesentu grupa, kurā bija klienti un darbinieki devās nelielā ekskursijā iepazīt Latvijā jaunāko bišu medus muzeju- jeb kā to tagad sauc ,,Mišu’’ medus muzeju, kurš nosaukts māju vārdā ar tādu pašu nosaukumu ,,Mišas’’, tas ir vienīgais muzejs ar tādu nosaukumu Latvijā, kas radies saistībā ar lāčiem, kuri šo vietu bieži apciemo. Muzejs atrodas Veclaicenē Raipala ezera krastā, tas ir privātais muzejs, kuru veidoja Artis Krasts, pēc profesijas biškopis.

Arti pašu nesatikām, mūs sagaidīja un muzeju izrādīja Ieva Krasta ar jauko suņu meiteni Betiju. Pirms iegājām muzejā acis piesaistīja pagatavotie lāči, ar kuriem gribētāji fotografējās. Muzejā ar interesi klausījāmies Ievas Krastas stāstījumā, aplūkojām senlaicīgo biškopības inventāru, senās fotogrāfijas, literatūru. Iepazināmies ar apkārtni, tās skaistajām vietām. Pa ceļam apstājāmies arī pie Baltiņa ezera un ieturējām nelielu maltīti. Baudījām dabu un nevienu brīdi nenāca prāta doma, ka lauki ir tukši pamesti. Ar bagātu sirdi atgriezāmies mājās.

Senioriem