Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sociālās aprūpes centrā ,,Alūksne’’ Erudīcijas spēle ,,Iepazīsti savu novadu’’

6. Februārī starp sociālās aprūpes centra klientiem un Alūksnes novada vidusskolas 3. Kasi, ar savu audzinātāju Līgu Krūmiņu. Komandas dalījās divās daļās katrā pa pieci dalībnieki- No skolēniem spēlē piedalījās Sofija ,Kerija, Aleksandrs, Timurs, Anastasija, Zane, Lauris, Samanta, Amanda.

No iemītnieku puses- Skaidrīte Aule, Anastasija Rastargujeva, Ivars Skaliņš, Mārtiņš Āboliņs.

Cīņa bija sīva- kopumā tika izskatīti vairāk kā 60 jautājumi. Vispirms tika mesti kauliņi, tad attiecīgi sekoja jautājums. Kopumā spēle bija neizšķirta. Kauliņu mešanā spēcīgākie bija skolēni, atbilžu jautājumos mājinieki. Skolēni pa vidu arī iepazīstināja atbalstītājus ar savu grāmatu un motivēja, kāpēc tā noteikti būtu jāizlasa. Ciemiņu komandai par veiklību katram kaklā tika uzkārta šokolādes medaļa. Mājinieki katrs saņēma šokolādes sirsniņu. No skolēnu puses bija arī pārsteiguma balva. Viņi katram darbiniekam bija notamborējuši atstarotāju.

Atstāstīt ir grūti spēles gaitu, to vēlams izspēlēt uz vietas. Vislabāk palīdzēs Alūksnes pilsētas bibliotēka. Paldies par sadarbību un interesanto spēli.

Senioriem