Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sociālās aprūpes centrā ,,Alūksne’’ dambretes turnīrs ar Alūksnes novada 3a klases skolēniem

8. Maijā sociālās aprūpes centra ,,Alūksne’’ zālē notika dambretes turnīrs starp klientiem un Alūksnes novada 3a klases skolēniem, tika spēlētas arī desiņas un Poļu duraks.

Dambretes spēlē piedalījās no skolēniem Sofija Tolkuškina, Samanta Kudore, Lauris Šurniks, Arturs Tobolkins, Roberts Gruševskis. No klientiem bija Jekaterina Ņikiforova, Skaidrīte Aule, Ināra Bindemane, Mārtiņš Āboliņš, Dzintārs Šulcs. Bet Ivars Skaliņš ar Aleksandru Sešunovu spēlēja desiņas, šajā spēlē iesaistījās arī Anastasija Liāna Kopeļeva un centra darbiniece Aina Vinogradova. Bet aizrautīgajā Poļu durakā iesaistījās Kerija Piekalnīte un Inta Briediņa.

Spēles dalībniekus atbalstīja skolotāja Līga Krūmiņa un sociālā aprūpētāja Agra Andersone, klāt bija arī centra direktore Rasma Muceniece.

Šajā spēlē ieguvēji bija visi un prieku dalīja katrs ar savu partneri.

Senioriem