Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sociālās aprūpes centrā “Alūksne” apsveikti ikmēneša jubilāri

Ir pienākušas februāra beigas un Sociālās aprūpes centrā “Alūksne” tika svinētas ikmēneša jubilejas. Ar jaukiem vārdiem SAC vadītāja Baiba Meistere sveica klātesošos. Kā silts novēlējums skanēja dziesma “Lai laba diena tev un man”.
Februāris sveču mēnesis, kur sveces tur buršana. Lai iemītniekiem būtu labs garastāvoklis centra darbinieces Agra Andersone un Lolita Zvirgzda izrādīja pašsacerēto skeču “Dziedniece”. 

Neierastāk, kā līdz šim skaistā Made visus aicināja iesaistīties jautrā dziesmu popūrijā un ar izvēlēto attēlu palīdzību katram klātesošajam atsaukt atmiņā kādas pazīstamas dziesmas. Muzikālās vadītājas Ilzes Briediņas klavieru pavadījumā kopā izdziedāto dziesmu bija tik daudz, ka ne uz pirkstiem saskaitīt.
Svētkus noslēdza Sociālās aprūpes centra sagādāts cienasts.

Senioriem