Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

„Pīlādžu" interesentu grupa apmeklē Mālupes saieta namā rokdarbu pulciņa izstādi „Annele’’

6. jūnijā sociālās aprūpes centra „Pīlādži’’ interesentu grupa apmeklēja Mālupes saieta nama rokdarbu pulciņa „Annele’’ darbu izstādi „Mirklis radošumam’’.

Atnācējus laipni sagaidīja un vēlāk saistoši par izstādi pastāstīja Mālupes saieta nama vadītāja Iveta Zvejniece.
Klātesošie apbrīnoja darbu daudzveidību, izdomu un nevainojamo kvalitāti.

Katru darbu gribējās aplūkot vairākas reizes jo no katra staroja pretī darba autora labestība.
,,Tam jābūt aicinājumam, lai radītu tik skaistus darbus’’- sprieda apmeklētājas ar piebildi, ka pašām pietrūktu izdomas un pacietības.
Ejot pa saules pielieto ceļu atpakaļ uz centru, visi vienprātīgi nosprieda, ka izstādē redzētie darbi sildīs sirdi, arī tad, kad debesis klās mākoņi.

Paldies darbu autoriem, kuri atrada laiku uzdāvināt prieku. Paldies nama saimniecei Ivetai, kura parūpējās, lai viesi uz mirkli pakavētos pie galda, nobaudītu kafiju, mājās ceptos kēksiņus un rabarberu kūku.

Priecīgus vasaras svētkus!

Senioriem