Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mārtiņdiena sociālās aprūpes centrā ,,Alūksne’’

Šodien 10. novembrī sociālās aprūpes centrā ,,Alūksne’’ rehabilitācijas kabinetā atzīmēja Mārtiņdienu kopā ar diviem Mārtiņiem/ arī centra iemītniekiem/- Mārtiņu Aldoni ĀBOLIŅU un Mārtiņu ŠĶEPASTU. Pasākumu vadīja centra darbinieces Agra ANDERSONE, Aina VINOGRADOVA un Ināra ČERBIKOVA. Par muzikālo pusi parūpējās centra pārvaldnieks Aivars TARASS. Klātesošo vidū bija arī centra direktore Rasma MUCENIECE. Kā jau tādā reizē bez sātīgās maltītes- biezputras un speķa grauzdiņiem, dziedāja dziesmas un dancoja, galvenā vērība tika piegriezta abiem Mārtiņiem. Tāpat neiztrūka arī piemērotas anekdotes klientu padomes priekšsēdētājas Skaidrītes AULES stāstījumā.

Piebilstams, ka arī virtuves darbinieces Maruta APRAKSINA un Rita REZGORIŅA parūpējušās par šodienas maltīti visas dienas garumā.

Paldies visiem centra darbiniekiem, kuri arī ikdienā rūpējas par iemītnieku labsajūtu.

Lai jaukas brīvdienas!

Senioriem