Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mārkalnes tautas nama senioru ansamblis ,,Akava’’ dzied sociālās aprūpes centrā ,,Pīlādži’’

25. septembris sociālās aprūpes centrā ienesa prieku. To uzdāvināja Mārkalnes tautas nama senioru ansamblis „Akava’’ ar koncerta programmu „Kad saules uguns rakstos mīlestība būs’’ ar tā vadītāju Leonoru Dambīti. Dziesmas mijās ar dzeju. Programmā skanēja mūsu novadnieku- dzejnieku( Skaidrītes Kaldupes, Vitas Vīksnas, Elīnas Zālītes, Ojāra Vācieša dzeja, kā arī mūziķu Viļņa Salaka, Aleksandra Kublinska, Irēnas Andranovas un Induļa Vanaga melodijas, ar jau pieminēto dzejnieku dzejoļu vārdiem.

Taču koncerts nebeidzās ar piedāvāto programmu. Klausītāji izvēlējās vēl vienu dziesmu-,,Lido mazā kaija’’, bet kopīgi tika nodziedāta dziesma „Zem ozola kuplajiem zariem’’

,,Paldies par skanīgajām dziesmām!’’ „Bija skaisti’’- „Gaidīsim atkal’’, tāds bija klausītāju vērtējums. Atliek šim neviltotajam vērtējumam un aicinājumam tikai pievienoties.

Senioriem