Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jūnija jubilāru balle sociālās aprūpes centrā ,,Alūksne’’ 1

Šodien 27. jūnijā sociālās aprūpes centrā ,,Alūksne’’ notika tradicionālā jubilāru balle

Šajā mēnesī ir septiņi jubilāri, kā jau vienmēr ar dažādu gadu amplitūdu. Jaunākajiem-Guntim Stilvem un Dzintāram Šulcam (64), Vecākajai jubilārei Jeļenai Kisiļevai( 90).

Inārai Bindemanei-(70), Ainai Vancānei(75), Ivaram Beķeram(67),Olgai Pētersonei(84)

Kā jau katrā tādā reizē centra direktore Rasma Muceniece jubilārus sveica ar ziediem, šokolādi. Par muzikālo pusi parūpējās Ilze Briediņa, šoreiz viņai ar akordeonu piebiedrojās centra pārvaldnieks Aivars Tarass. Pasākumu vadīja sociālā aprūpētāja Agra Andersone. Piebilstams, ka katrā ballē jubilāri un viņu viesi tiek iepriecināti ar kādu skeču, tā arī šoreiz klātesošie noskatījās pašmāju skeču ,,Kā Vasariņ kungs meklēja sievu’’.

Pēc tam sekoja kopā dziedāšana, padancošana un kakao un kūkas baudīšana. Par vēdera priekiem paldies virtuves darbiniecēm.

Paldies arī medicīnas darbiniecēm, aprūpētājām, vīru komandai, kuri rūpējās, lai šāds pasākums notiktu.

Komentāri 1

santa.sanpaulija

Lai spēks un veselība cilvēkiem, kuri dara gaišāku un skaistāku aprūpes centra iemītnieku dzīvi! Sirsnība un ģimeniskums redzams attēlos, kas atspoguļo pasākumus. Svētu darbu dara šis kolektīvs. Paldies!

pirms gada, 2017.06.28 18:20

Senioriem