Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Janvāra jubilāru balle sociālās aprūpes centrā ,,Alūksne’’

Šodien sociālās aprūpes centrā ,,Alūksne’’ godināja tos iemītniekus, kuri dzimuši janvārī. No 12. Godināmiem Jānis Zirnis-66, Edgars Gruelis-75, Mirdza Brūvele -73, Māris Kļaviņš 71, Valerijs Boroduška-59, Monika Ruduse- 81, Valdis Hamanis-85, diviem bija deviņdesmit, bet vienam jau 91 gads. Tās šoreiz bija dāmas- Velta Briediņa- 90, Alise Tortūze- 90, bet Annai Semeikai-91!

Šoreiz, tā būs visu gadu, ka tie jubilāri, kuri ir stiprāki un var piedalīties ballē, tiek arī izšūpināti šūpuļkrēslā. Šoreiz kā pirmā tajā tika sēdināta jau pieminētā Alise, tad Anna un pēc tam Valerijs.

Apsveikuma vārdus teica centra darbiniece Ilzīte Boroduška, ar ziediem, šokolādi un laba vēlējumiem centra direktore Rasma Muceniece, viņa arī apsveica istabiņās tos jubilārus, kuri dažādu iemeslu pēc pasākumā nepiedalījās. Par muzikālo pusi kā vienmēr parūpējās Ilze Briediņa.

Jautrā noskaņojumā pagāja pusotra stunda.

Gads ieminis jaunas pēdas un katrs tajās ieliek savu saullēktu! Lai tas mūs vieno un stiprina!

Senioriem