Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: SAC "Alūksne" sadziedas kopā ar Alūksnes Kultūras centra senioru kori “Brūklenājs”

Sociālās aprūpes centrā “Alūksne” šodien 16.janvārī viesojās Alūksnes kultūras centra senioru koris “Brūklenājs” ar vadītāju I.Briediņu, kas jau daudzus gadus vada kolektīvu un cītīgi katru otrdienu ierodas uz dziedāšanas nodarbībām ar centra iemītniekiem.
Tā jau ir tradīcija, ka katru gadu decembrī vai janvārī “Brūklenājs” ierodas centrā ar koncertu.

Šodien centra iemītniecei Ā.Serdānei dzimšanas diena, koris un klātesošie Ā.Serdāni sveica ar dziesmu “Daudz baltu dieniņu”.
Koncerta oficiālā daļa noslēdzās ar dziesmu “Lai sasaucamies, lai dziedam”. Turpinājumā korim nācās dziedāt dziesmas uz pasūtījuma, ko izvēlējās koncerta apmeklētāji.

Centra iemītnieki novēl koristiem un vadītājai stipru veselību un izturību, mīlestību no apkārtējiem, kā skanēja viņu dziedātā dziesmā, bez mīlestības neviens nevar būt laimīgs. Paldies!

Senioriem