Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

1.decembris sociālās aprūpes centrā ,,Alūksne’’

Šodien, 1. Decembris sociālās aprūpes centrā ,,Alūksne’’ nav tikai parasta kalendāra diena, tā ir īpaša ar to, ka centra zālē pirms dievkalpojuma luterāņiem (varēja piedalīties ikviens interesents) iesvētīja Adventa vaiņagus Alūksnes evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Magnuss BENGSTSONS.

Pirmo sveci Adventa vaiņagā iededzinās pirmajā Adventa svētdienā 3. Decembrī.

Pēc tam-10, 17, un 24 decembrī jo Adventa laiks ilgst četras nedēļas līdz Ziemassvētku vakaram. Advents tulkojumā nozīmē gaidīšanu, jeb gatavošanos Ziemassvētkiem. Kristiešiem tas ir liturģiskā gada sākums. Advents ir klusuma, miera un pārdomu laiks ikvienam. Vainags nozīmē mūžību un vienotību. Tas var būt gatavots no dažādiem materiāliem, bet lielais vaiņags, kurš būs skatāms foajē ir gatavots no priežu zariem. Autore centra darbiniece Agra Andersone, zarus piegādāja mūsu centra vīri. Mācītājs uzsvēra, ka vaiņagus pēc to novākšanas nedrīkst mest konteinerā, bet gan krāsnī sadedzināt var arī ugunskurā jo ar svētītām lietām jāapietas ar godbijību.

Lai katram šis gaidīšanas laiks atnes mieru sirdī un mācītāja vārdiem runājot mēs būtu kā bites!

Svētīgu šo laiku ikvienam!

Senioriem