Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saņem pateicību par 100 darbiem Latvijai

30. janvārī Apes novada domē viesojās ZAAO vides iniciatīvas “100 darbi Latvijai” vadītāja Dženita Katiša, lai pateiktos par Apes novadā pieteiktajiem un realizētajiem darbiem – par vides pasākumu “Vaidavings”, ko organizēja jauniešu klubs “Sliedes”,  un Apes muižas parka sakopšanu, kas tika organizēti Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmā.
Kā  vēsta Apes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Ērmane, šie darbi ir veikti ar lielu pievienoto vērtību, ar vietējo iedzīvotāju līdzdalību, ar labo gribu  un mīlestību pret vietu, kurā dzīvo. “”100 darbi Latvijai” komanda saka paldies ikvienam, kurš iesaistījās šajā vides iniciatīvā  un ceļā uz Latvijas simtgadi paveica kādu vērtīgu vides labiekārtošanas, izdaiļošanas vai vides izglītības darbu. Mērķis ir sasniegts ar uzviju – tie ir 172 darbi! Lai nodotu paldies katram darbu veicējam, no janvāra līdz martam “100 darbi Latvijai” komanda viesojas katrā pašvaldībā,” uzsver I. Ērmane.


Vietējās ziņas