Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīko debates “Vista pret olu”

Apes novada domes projektu vadītāja Airida Puka aicina domes deputātus, struktūrvienību darbiniekus un jauniešus iesaistīties Igaunijas – Latvijas jauniešu demokrātijas aktivitātēs.

Rīt, 7.decembrī, pulksten 15.00 Virešu saieta namā tiek rīkotas debates starp jauniešiem un pašvaldības lēmumu pieņēmējiem. A.Puka informē, ka debašu “Vista pret olu” mērķis ir apvienot jauniešus un deputātus, lai pārrunātu vietējos izaicinājumus un veicinātu sadarbību. “Apmēram divu stundu debatēs aicinām piedalīties jauniešus vecumā no 12 līdz 26 gadiem, speciālistus darbā ar jauniešiem, deputātus un pašvaldību iestāžu darbiniekus,” precizē A.Puka.

Debates ir daļa no pārrobežu jauniešu demokrātijas projekta, lai palielinātu jauniešu līdzdalību un veicinātu dialogu starp viņiem un deputātiem. Projektu īsteno un atbalsta Vilandes (Igaunija) apriņķa pašvaldība un Eiropas Kopiena programmā “Jaunatne darbībā”.

Vietējās ziņas