Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Popularizēs Bānīša zemes labumus

10. oktobrī Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā uz konferenci “Kopīga tūrisma produktu piedāvājuma nozīme vietējā tūrisma attīstībā” pulcējās tūrisma nozares pārstāvji no trim novadiem - Alūksnes, Apes un Gulbenes. Pasākuma moto bija “sadarboties, lai iedarbotos”: kopīgi popularizēt ne tikai Bānīti Alūksne - Gulbene, bet arī Bānīša zemi 33 kilometru garumā un platumā, kas arī ir jaunā projekta mērķis.

Konferencē viesiem jau bija iespēja iepazīt šajā teritorijā radītos produktus. Ar to, kādus labumus varēs baudīt tūristi jaunajā kopprojektā, iepazinās arī uzaicinātais tūrisma eksperts Pauls Timrots, kurš kopā ar citiem viesiem (attēlos) degustē Annas pagasta zemnieku saimniecības “Lejiņas” saimnieces Ivetas Jogures produkciju.
Vairāk par konferneces gaitu lasi 11. oktobra laikrakstā "Alūksnes un Malienas Ziņas".

Vietējās ziņas