Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīko reidu sieviešu dienā

8. martā Valsts policijas Vidzemes reģionālās pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas satiksmes uzraudzības rota Alūksnes un Apes novadu teritorijā rīkoja profilaktisko reidu. Mērķis bija vērst sabiedrības uzmanību uz policijas klātbūtni svētkos, šoreiz

– Starptautiskajā sieviešu dienā.
Vidzemes reģionālās pārvaldes Kārtības policijas biroja patruļpolicijas nodaļas satiksmes uzraudzības rotas vecākais inspektors Aleksandrs Fins atzīst - policija mēdz saņemt ieteikumus aktīvāk patrulēt tieši svētku dienās, lai nodrošinātu drošību laikā, kad ir lielāka satiksmes plūsma un līdz ar to pārkāpumi.
“Reidi ar mērķi konstatēt un novērst transportlīdzekļu vadīšanu apreibinošo vielu ietekmē policijas darba kārtībā ir regulāri. Šoreiz organizējām piektdienā, kas bija arī svētku diena. Tā kā no 14.00 līdz 15.30 uz autoceļa A2 (Rīga - Sigulda - Igaunijas robeža) Trapenes pagasta Līzespastā tika uzstādītas papildu ceļa zīmes ar ātruma ierobežojumu, tika pārbaudīti visi autovadītāji, kuri pārvietojās šajā posmā,” stāsta A. Fins.

Kopumā apturēti un pārbaudīti 90 līdz 100 autovadītāji. Policija sieviešu dienā piefiksējusi, ka 50 no minētajiem bijušas daiļā dzimuma pārstāves. “Šajā reidā transportlīdzekļa vadīšana alkoholisko vielu iespaidā netika konstatēta, un tikai vienam šoferītim fiksētas 0,04 promiles. Kā pats paskaidroja - svētkos iebraucis pie mātes, kur izdzēris vīna glāzi,” stāsta inspektors.
No pulksten 15.30 līdz 19.00 reidā iesaistītās ekipāžas turpināja patruļu ar mērķi pievērst pastiprinātu uzmanību gājēju pienākumu ievērošanai, tai skaitā atstarojošās vestes lietošanai diennakts tumšajā laikā. Veikta arī atļautā braukšanas ātruma kontrole.
Reidā bija iesaistīti trīs policijas norīkojumi sešu amatpersonu sastāvā, kā arī viena robežsardzes ekipāža ar diviem darbiniekiem.


Policijas ziņas