Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Neievēro preču aprites noteikumus: Alūksnē nepilngadīgai personai pārdod enerģijas dzērienu

12.septembrī Valsts policija Alūksnē veica pastiprinātu uzmanību saistībā ar preču aprites noteikumu ievērošanu. Kopumā tika pārbaudītas astoņas tirdzniecības vietas, no kurām četrās tika konstatēti pārkāpumi – nepilngadīgai personai tika pārdots enerģijas dzēriens. Visos gadījumos tika noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli.

Valsts policija atgādina, ka alkoholiskus dzērienus, enerģijas dzērienus, kā arī tabakas izstrādājumus ir aizliegts pārdot personām, kuras ir jaunākas par 18 gadiem, un šīs personas nedrīkst tos iegādāties. Lai pārliecinātos par personas vecumu, mazumtirgotāja pienākums ir pieprasīt, lai persona uzrāda personu apliecinošu dokumentu. Personām vecumā no 18 līdz 25 gadiem, iegādājoties iepriekšminētās preces, ir pienākums uzrādīt personu apliecinošu dokumentu visos gadījumos neatkarīgi no tā, vai mazumtirgotājs to ir pieprasījis. Informāciju sniedz Ilze Bukša, VP Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze.

Policijas ziņas