Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsētas svētku programma - “Alūksne ir visskaistākā!”

Ceturtdiena, 1. augusts


Pie Bānīša stacijas


Vēlais vakars Alūksnes Bānīša stacijā


19.25 - 19.55 Alūksnes stacijā sagaidām Baltijā vienīgo regulāri kursējošo šaursliežu vilcienu


20.00 Antas Eņģeles un Marko Ojalas koncertprogramma “Pagājības laimes mirkļi”


Programmā 30 gadu tango, valši, senās krievu romances, čigānu dziesmas un krievu tautas dziesmu melodijas


Piektdiena, 2. augusts


Bijušajā VEF rūpnīcas teritorijā (ieeja caur klubu “Cita Opera”)


22.00 SUPERSTAR TENNIS

DJ, dejas, tenisa pārraides


Pilssalas estrādē


20.00 Svētku “Alūksne ir visskaistākā!”atklāšana


• grupas “INSTRUMENTI”, “CARNIVAL YOUTH” (ieeja par maksu)


• uguņošana


Pie Alūksnes Jaunās pils


22.00 - 03.00 Svētku svinības un balle “Skaistā Alūksnes nakts”

Grupa “Vintāža” un DJ (ieeja par brīvu)


Sestdiena, 3. augusts


Pie Alūksnes Jaunās pils


9.00 Amatnieku, mājražotāju, mākslas darbu tirgus “Radošais dārzs”


9.00 Alūksnes novada amatnieku, mājražotāju svētki “Radīts Alūksnē”


11.00 Jaundzimušo alūksniešu sveikšana


12.00 Novada bērnu kolektīvu, solistu koncerts “Burvju spogulis”


13.00 Gardo zupu festivāls “Alūksnes smeķis!” ar degustāciju un konkursu

Nolikums www.aluksne.lv


14.00 SIA “Pilsētvides serviss” plogginga skrējiens gida pavadībā


15.00 Koncerts - sadziedāšanās “Dziesmas lai vieno mūs!”

Alūksnes Kultūras centra skolotāju koris “Atzele” (diriģenti J. Baltiņš un I.Perevertailo) un Somijas latviešu koris “Ziemeļmeita” (diriģents I. Millers), koncerta solisti K. Baltiņa, N. Veļķeris, grupa “Vintāža”


*Visas dienas garumā piepūšamās atrakcijas, velokarti, radošās darbnīcas, atrakcija “Katapulta”, lāzertaga mini spēles, izjādes ar zirgiem, prezentāciju teltis,  pie Jaunās pils SIA “Pilsētvides serviss” interaktīvās spēles bērniem un pieaugušajiem u.c.


Alūksnes muzejā


10.00-17.00 Vasaras sezonas īpašais piedāvājums


• Vitālija Jermolajeva mirdzošo gleznu izstāde “Inner Light”


• Mārtiņa Belicka velosipēdu privātkolekcijas izstāde “Ne tikai Ērenpreis”


• 7. Siguldas kājnieku pulka dibināšanas simtgadei veltīta izstāde “Pa 7. Siguldas kājnieku pulka pēdām”


• 120 tautumeitu miniatūras etnogrāfiskajos latviešu tautas tērpos izstādē “No trimdas Latvijā - Austras Lindes 120 tautu meitu miniatūras”


Izbraucieni ar velorikšu


Ojāra Vācieša ielas stāvlaukumā


11.00 Padomi, prezentācijas un izklaides automīļiem


Pilssalas teritorijā, Pilsssalas stadionā


No 11.00 Sporta svētki


GHETTO GAMES sacensības ielu basketbolā (stāvlaukumā pie Alūksnes Kultūras centra)


Kluba “Spēka pasaule” aktivitātes


Apvidus loka šaušana


Pludmales volejbola turnīrs


Futbola soda sitienu konkurss


Pilssalas estrāde


20.00 Grupas “Labvēlīgais Tips” koncets


23.00 - 04.00 Svētku svinības un balle ar grupu “Laika upe” un DJ (ieeja par brīvu)



Pie multifunkcionālās servisa ēkas Pilssalā


22.00-04.00 Diskomaratons


DJ Roberts Lejasmeijers (ieeja par brīvu)


Svētdiena, 4. augusts


11.00 Kapusvētki Alūksnes Lielajos kapos, ekumēniskais aizlūgums


12.00 Kapusvētki Alūksnes Mazajos kapos


Tempļakalnā


13.00 Svētku noslēgums un grupas “Zaļā Galma Kapella” koncerts (ieeja par brīvu)


Peldvietā"Vējiņi"


19.00 Svētku noslēgums ar akustisku saulrieta koncertu

Dziesminieki Kārlis Kazāks un Una Tomiņa (ieeja par brīvu)



Vietējās ziņas