Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedāvā jaunu pakalpojumu senioriem

Alūksnes novada pašvaldības Sociālo lietu pārvalde aicina izmantot jaunu pakalpojumu, kas varētu palīdzēt vientuļu senioru ikdienas aprūpē.

Sadarbībā ar SIA “Mājas Aprūpe” Sociālo lietu pārvalde piedāvā videovizītes pakalpojumu vientuļiem cilvēkiem (senioriem) viņu dzīves vietā. Īpaši noderīgs tas varētu būt cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās un/vai pašaprūpes iespējām.

Šī pakalpojuma būtība ir ar īpaši aprīkotas planšetes palīdzību senioram nodrošināt iespēju sazināties un konsultēties ar speciālistu, kurš spēj novērtēt klienta noskaņojumu, veselības stāvokli, kā arī pārliecināties, vai senioram ir nepieciešama vēl kāda cita palīdzība. Ja nepieciešams, speciālists senioram atgādinās par medikamentu lietošanu, ārsta apmeklējumu, analīžu nodošanu vai citām ar ikdienas rutīnu saistītām lietām.

Videovizītes pakalpojuma nodrošināšanai nepieciešamo planšeti piegādā un ar to rīkoties apmāca pakalpojuma sniedzējs. Izmantojot planšeti, seniori latviešu vai krievu valodā var virtuāli sazināties ne tikai ar speciālistu, bet arī ar saviem radiniekiem un citiem cilvēkiem, kuri izmanto šo pašu pakalpojumu, līdz ar to tā ir iespēja socializēties.

Par piedāvātā pakalpojuma sniegšanas iespējām, kārtību, izmaksām, kā arī par citām šī pakalpojuma sniegšanas niansēm, lūdzam interesēties Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldē pa tālruni 64381347 vai elektroniski e-pastā: [email protected]. Informē Alūksnes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Vietējās ziņas