Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pie skatītājiem atgriežas “Gudrs, vēl gudrāks”

Pie skatītājiem ar 7. sezonu 4. oktobrī atgriezīsies erudīcijas spēle “Gudrs, vēl gudrāks”. Bērnus un jauniešus zināšanās, kā ierasts, pārbaudīs Kaspars Ozoliņš un Toms Grēviņš. Populārā erudīcijas spēle arī piedzīvojusi izmaiņas raidījuma vizualitātē, un jaunajā sezonā skatītājus sveiks ar jaunu logo. Pirmajā spēlē – 4. oktobrī plkst. 19.10 LTV1 un REPLAY.lv – skatītāji varēs meklēt atbildes uz spēles āķīgajiem jautājumiem kopā ar pirmajiem divpadsmit drosminiekiem. Viņu vidū būs arī Katrīna Zariņa no Trapenes sākumskolas, Lauris Ķikuts no Alūksnes pilsētas sākumskolas un Emīlija Ēvele no Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas.

Šī būs jau septītā “gudrinieku” sezona. Jau septiņus gadus skatītāji pie saviem ekrāniem var minēt līdzi jauniešiem, un mēģināt atcerēties pamatskolas un vidusskolas laikā apgūto, lai saprastu – vai vēl kaut kas palicis atmiņā. Raidījuma moto paliek nemainīgs – zināt ir stilīgi! Šo gadu laikā spēlē piedalījušies aktīvi, radoši, prasmīgi un zinoši bērni un jaunieši, kuri pārsteidz ne vien ar savām zināšanām, bet arī brīvā laika aktivitātēm. “Septiņu gadu laikā esmu novērojis, kā mainās dalībnieku brīvā laika aizraušanās – parādās jauni un interesanti hobiji. Vairs nav tikai koris un dejošana, futbols un volejbols – bērni nodarbojas ar cīņas sporta veidiem, meitenes dejo vēderdejas, modelē lidmašīnas, mācās korejiešu valodu un daudz ko citu,” stāsta Kaspars Ozoliņš. Viņam pašam raidījuma tapšanas procesā visvairāk prieka sagādā tieši izbraukumi pie bērniem un jauniešiem visā Latvijā. Tā ir ne vien lieliska iespēja tuvāk iepazīt spēles dalībniekus, bet arī iespēja gūt ieskatu tajā, cik daudzveidīga un dažāda ir Latvijas sabiedrība. Raidījuma radošā komanda šosezon “vizītkaršu” sadaļā pievērsīsies dziesmu un deju svētku tematikai, jo jau nākamvasar bērni un jaunieši no visas Latvijas pulcēsies Rīgā, lai piedalītos XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

Spēles ideja un formāts aizgūts no Lietuvas sabiedriskās televīzijas LRT spēles “Lietuvas tūkstošgades bērni”. Lietuvā spēle šogad sāks jau 12. sezonu, un ir iemīļots gan skolēnu, gan vecāku auditorijā. “Jauno sezonu vēlējāmies uzsākt ar jaunu grafisko identitāti. Jaunieši joko, ka jaunais raidījuma logo, kurā izcelti divi G burti, asociējas ar populāro teicienu “good game”. Mēs esam pārliecināti, ka spēle tiešām būs laba, jo kopā ar mums ir ilggadējie sadarbības partneri ar jaunām atraktīvām idejām, kā piemēram, ar uzdevumu “Garais starpbrīdis”, kā arī vēl nebijuši draugi, piemēram, Civilās aviācijas aģentūra, kura nodrošinās bezpilotu gaisa kuģu klātbūtni,” par sezonas jaunumiem stāsta raidījuma producente, LTV Izglītojošo un bērnu raidījumu redakcijas vadītāja Irēne Grūzīte.

Vietējās ziņas