Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldības sāk izslēgt savus izdevumus no masu informācijas līdzekļu reģistra

Daugavpils novada dome ir nolēmusi izslēgt no Uzņēmumu reģistra avīzi "Daugavpils Novada Vēstis", turpmāk informāciju publiskojot informatīvajā izdevumā ar identisku nosaukumu, noskaidroja aģentūra LETA.

Ņemot vērā, ka tiek gatavotas izmaiņas likumos, kas paredz pašvaldībām aizliegt uzturēt savus masu saziņas līdzekļus, domē nolemts no avīzes atteikties jau tagad. Šo ieceri gan nav atbalstījusi trešā daļa no domniekiem.

Turpmāk tiks izdots pašvaldības bezmaksas izdevums "Daugavpils Novada Vēstis", kur tiks publicēta pašvaldības aktuālā informācija, izplatot izdevumu novada iedzīvotājiem. Izdevums pie iedzīvotājiem nonāks reizi mēnesī.

"Daugavpils Novada Vēstis" iznāk kopš 2011.gada marta.

Līdzīgu lēmumu nesen pieņēmusi arī Ādažu novada dome - arī tās izdevums "Ādažu Vēstis" tiks izslēgts no masu informācijas līdzekļu reģistra.

Jau vēstīts, ka iepriekš Daugavpils novada dome lēma pārdot sev piederošās izdevniecības SIA "Latgales laiks" akcijas. Lēmums pieņemts, jo dome dalībai uzņēmumā neredz ne ekonomisko lietderību, ne efektivitāti.

Vietējās ziņas