Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldības pārstāvji pārrunā problēmas Alūksnes autoostā 1

Trešdien, 8. janvārī, Alūksnes novada pašvaldības vadība uz sarunu par sabiedriskās kārtības nodrošināšanu Alūksnes autoostas teritorijā bija uzaicinājusi Pašvaldības policijas, Valsts policijas, SIA “Alūksnes autoosta un SIA “Valdis” pārstāvjus. Informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Pāsa.

Pēc vairākkārt gan pašvaldībā, gan policijā saņemtiem iesniegumiem, kas saistīti ar sabiedriskās kārtības pārkāpšanu autoostā, Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis visas iesaistītās puses aicināja uz sarunu, lai risinātu jautājumu.

SIA “Alūksnes autoosta ” valdes priekšsēdētāja Jeļena Žīgure skaidroja, ka nereti autoostu izvēlas par uzturēšanās vietu dažādas jauniešu grupas, kuras skaļi klausās mūziku un aizskar vecāka gadagājuma pasažierus. Tas savukārt radījis virkni saspīlētu situāciju, kurās nācies iesaistīt arī policiju.

Valsts policijas Alūksnes iecirkņa priekšnieks Ilmārs Hamanis ierosināja pašvaldības Administratīvās komisijas sastāvā iekļaut Valsts policijas pārstāvi, savukārt autoostai viņš ieteica uzstādīt kvalitatīvākas videonovērošanas kameras, lai pārkāpumus būtu iespējams veiksmīgāk atklāt un pierādīt.

Pašvaldības izpilddirektore Janīna Čugunova uzsvēra, ka autoostā ir jābūt atbildīgai personai, kas spētu uzraudzīt situāciju un nepieciešamības gadījumā ziņot attiecīgām instancēm. Viņa arī aicināja iespēju robežās sadarboties ar apsardzes firmu.
Savukārt ēkas īpašnieka, SIA “VALDIS”, pārstāvis Valdis Švolmanis informēja, ka uzņēmums plāno veikt ievērojamas pārmaiņas autoostas ēkas vizuālajā tēlā un izteica cerību, ka, tām noslēdzoties, vide un iekšējais klimats arī mainīsies.
Sarunas noslēgumā visas iesaistītās puses vienojās par sadarbību.

Komentāri 1

kurkulis13

Autoostā līdz brīdim kamēr bija cits saimnieks bija kārtība. Tika dzenāti sabiedriskā miera traucētāji saviem spēkiem, gan pieaicinot policiju gan saviem spēkiem. Bet tad uzradās jauns saimnieks, kaut gan domei pirsmpirkuma tiesības bija, autoostu iegādājās patreizējais īpašnieks. Dzenoties pēc lielās peļņas aizvēra bagāžas glabātuvi,un citus mazos tirgotājus, jo viņi nav maksātspējīgi. Toties alko veikals tas ir īstais kas nesīs peļņu. Kopā ar peļņu sākās bardaks. Autoostā vairs nevar uzturēties. Saimniekam kārtība neinteresē.Vienīgais kas interesē izcirst skvērā kokus, respektīvi to zemi dabūt savā īpašumā. Saimniek sāc beidzot kaut ko darīt

pirms 13 dienām, 2020.01.10 10:34

Vietējās ziņas